Rakytníkový BIO olej Nobilis Tilia Zvětšit

Rakytníkový BIO olej Nobilis Tilia

R1085

Dostupnost: do týdne

Posiluje imunitu, má unikátní složení a antioxidační účinky, je zdrojem omega-3 a omega-6

Více detailů

319,00 Kč

Více informací

Rakytníkový olej BIO Nobilis Tilia
(20ml balení ve skle)

Využití v péči o pokožku:
Olej se získává extrakcí ze semen a má významné účinky na pokožku. Účinně zvláčňuje, vyživuje a chrání, posiluje přirozenou odolnost pokožky proti vnějším vlivům. Podporuje regeneraci tkáně při poškození a má značné antibakteriální působení. Využívá se také při termických a chemických spáleninách pokožky a při jejím poškození radioaktivním zářením. 

Tip pro zdravou výživu: Má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin a mononenasycených tuků, zvláště vzácné kyseliny palmitoolejové, jej činí důležitým doplňkem zdravé výživy. Olej obsahuje velké množství karotenoidů a vitaminu E a velmi cenný sitosterol. Ten spolu z omega-3 kyselinami přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro tento účinek je nutný příjem nejméně 2 g omega-3 nebo 0,8 g rostlinných sterolů denně. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Karoteny v těle slouží jako zdroj vitaminu A, který přispívá k normálnímu metabolismu železa, udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk. 

Použití: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Jako součást zdravé výživy užívejte několik lžiček denně.

Složení: Hippophae rhamoides

Poznámka: BIO extrahovaný CO2 / jedlý jednodruhový

30 dalších produktů ve stejné kategorii: