Olej z černého kmínu BIO Nobilis Tilia Zvětšit

Olej z černého kmínu BIO Nobilis Tilia

R1077

Dostupnost: do týdne

Chrání pokožku se sklonem k alergickým reakcím, obsahuje omega-6

Více detailů

504,00 Kč

Více informací

Olej z černého kmínu BIO Nobilis Tilia
(250ml balení)

Využití v péči o pokožku: Olej se lisuje ze semen černuchy seté a pro své léčebné účinky se užíval již ve starém Egyptě, v Asii a Africe. Obsahuje množství nenasycených mastných kyselin a hořčinu nigellin, která zmírňuje průduškové spasmy. Působí výrazně proti alergiím a ekzémům, hodí se k masážím suché a citlivé pokožky se sklonem k alergickým reakcím. Je ideálním nosným olejem pro aromaterapeutické ošetření při oslabené imunitě, nachlazení a dýchacích potížích. Pokožku přirozeně chrání, regeneruje a podporuje její přirozenou obranyschopnost.  

Tip pro zdravou výživu: Má vysoký obsah polynenasycených tuků. Kyseliny linolové (omega-6) může obsahovat až 60 %. Ta přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro tento účinek se doporučuje dávka nejméně 10 g kyseliny linolové. 

Použit: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Jako součást zdravé výživy užívejte několik lžiček denně. 

Složení: Nigella sativa 

Poznámka: BIO lisovaný za studena / jedlý jednodruhový (potravinový)

Dávkování při vnitřním užívání: dle různých studií je doporučováno užívat 1 až 3 gramy oleje z černého kmínu denně (odkazy na studie o černém kmínu zde).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: