Tělový a masážní olej neutrální Nobilis Tilia

Dostupnost: do týdne

Zvláčňuje a vyživuje, dokonale se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Kombinuje tři druhy rostlinných olejů. I pro tu nejcitlivější pokožku.

Více detailů

339,00 Kč

  • 200ml
  • 500ml
  • 1000ml

Více informací

Tělový a masážní olej Neutrální CPK BIO Nobilis Tilia (200ml, 500 ml, 1000ml balení)

Čistě přírodní složení neutrálního tělového a masážního oleje odráží zvyšující se nároky na péči o pokožku, která je stále více namáhána vnějšími vlivy (silnější sluneční záření, klimatizace, horší kvalita potravin, nečisté ovzduší). Pěstící a regenerační účinky získává tělový olej z jemného mandlového oleje, lehkost a skluznost zajišťuje BIO slunečnicový olej a výživu poskytuje olej z meruňkových jader, který má vysoký obsah esenciálních kyselin, zejména olejové a linoleové, a také vysocký obsah vitamínů A a E. Neutrální tělový a masážní olej se dokonale vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po použití je pokožka hydratovaná, zvláčněná a regenerovaná. Neutrální olej je velice dobře snášen a je vhodný i pro dětskou pokožku. Neutrální olej neobsahuje éterické oleje, takže si můžete namíchat vlastní směs přidáním zvolených éterických olejů dle vlastních požadavků.

Použití: Používejte jako pěstící tělový olej pro každodenní péči o pokožku celého těla po koupeli nebo jako základní přípravek pro masáž. Tělový a masážní olej se může smíchat s vybranými éterickými oleji a to v poměru 30 kapek éterického oleje na 50 ml neutrálního oleje.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Prunus Armeniaca Kernel Oil (meruňkový olej), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant), Retinyl Palmitate (stabilizovaný vitamín A, antioxidant).