Tělový a masážní olej neutrální Nobilis Tilia

Dostupnost: do týdne

Zvláčňuje a vyživuje, dokonale se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Kombinuje tři druhy rostlinných olejů. I pro tu nejcitlivější pokožku.

Více detailů

339,00 Kč

  • 200ml
  • 500ml
  • 1000ml

Více informací

Tělový a masážní olej Neutrální CPK BIO Nobilis Tilia (200ml, 500 ml, 1000ml balení)

Čistě přírodní složení neutrálního tělového a masážního oleje odráží zvyšující se nároky na péči o pokožku, která je stále více namáhána vnějšími vlivy (silnější sluneční záření, klimatizace, horší kvalita potravin, nečisté ovzduší). Pěstící a regenerační účinky získává tělový olej z jemného mandlového oleje, lehkost a skluznost zajišťuje BIO slunečnicový olej a výživu poskytuje olej z meruňkových jader, který má vysoký obsah esenciálních kyselin, zejména olejové a linoleové, a také vysocký obsah vitamínů A a E. Neutrální tělový a masážní olej se dokonale vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po použití je pokožka hydratovaná, zvláčněná a regenerovaná. Neutrální olej je velice dobře snášen a je vhodný i pro dětskou pokožku. Neutrální olej neobsahuje éterické oleje, takže si můžete namíchat vlastní směs přidáním zvolených éterických olejů dle vlastních požadavků.

Použití: Používejte jako pěstící tělový olej pro každodenní péči o pokožku celého těla po koupeli nebo jako základní přípravek pro masáž. Tělový a masážní olej se může smíchat s vybranými éterickými oleji a to v poměru 30 kapek éterického oleje na 50 ml neutrálního oleje.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Prunus Armeniaca Kernel Oil (meruňkový olej), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant), Retinyl Palmitate (stabilizovaný vitamín A, antioxidant).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: