Směs éterických olejů Kouzlo adventu Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Kouzlo adventu Nobilis Tilia

E1089

Dostupnost: do týdne

Pro doručení do Vánoc objednávejte do neděle 13. 12. 2020. Objednávky po tomto datu budou vyřizovány od 4. 1. 2021.

Příjemná směs éterických olejů navozující slavnostní atmosféru, podporuje klid mysli a posiluje duchovní prožitky.

Více detailů

309,00 Kč

Více informací

Směs éterických olejů Kouzlo adventu Nobilis Tilia
(10ml balení)

Příjemná vůně přinášející do vašeho dmova klid, harmonii a rodinnou pohodu. Směsí Kouzlo adventu můžete nahradit františky či purpuru. 
Směs tvoří vyvážená směs kadidla, myrhy a přírodní vanilky pro slavnostní atmosféru adventního času, která nabádá k rozjímání. Jemná vůně citronu a jedlo s podtóny hřejivého hřebíčku pročišťuje negativní emoce, umocňuje štědrost a sílu ducha.
Směs vám pomůže naladit se na zážitky, které přicházejí...

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v Brožuře - Éterické oleje. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení: Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový), Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré), Commiphora Myrrha Oil (éterický olej myrhový), Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku), Eugenia Caryophyllus Flower Oil (éterický olej ze sušených poupat hřebíčkovce vonného), Vanilla Planifolia Fruit Extract (extrakt z vanilkového lusku), Eugenol*, Limonene*. * - z přírodních éterických olejů

Kontraindikace: Nepoužívat v období těhotenství a kojení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: