Směs éterických olejů Kouzlo adventu Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Kouzlo adventu Nobilis Tilia

E1089

Dostupnost: do týdne

Příjemná směs éterických olejů navozující slavnostní atmosféru, podporuje klid mysli a posiluje duchovní prožitky.

Více detailů

309,00 Kč

Více informací

Směs éterických olejů Kouzlo adventu Nobilis Tilia
(10ml balení)

Příjemná vůně přinášející do vašeho dmova klid, harmonii a rodinnou pohodu. Směsí Kouzlo adventu můžete nahradit františky či purpuru. 
Směs tvoří vyvážená směs kadidla, myrhy a přírodní vanilky pro slavnostní atmosféru adventního času, která nabádá k rozjímání. Jemná vůně citronu a jedlo s podtóny hřejivého hřebíčku pročišťuje negativní emoce, umocňuje štědrost a sílu ducha.
Směs vám pomůže naladit se na zážitky, které přicházejí...

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v Brožuře - Éterické oleje. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení: Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový), Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré), Commiphora Myrrha Oil (éterický olej myrhový), Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku), Eugenia Caryophyllus Flower Oil (éterický olej ze sušených poupat hřebíčkovce vonného), Vanilla Planifolia Fruit Extract (extrakt z vanilkového lusku), Eugenol*, Limonene*. * - z přírodních éterických olejů

Kontraindikace: Nepoužívat v období těhotenství a kojení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: