Směs éterických olejů Sauna Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Sauna Nobilis Tilia

E1036

Dostupnost: do týdne

Napomáhá očistě a detoxikaci, podporuje komunikaci a pozvedá náladu

Více detailů

184,00 Kč

Více informací

Směs éterických olejů Sauna Nobilis Tilia
(10ml balení)

Popis: Vyvážená kompozice éterických olejů má očistné účinky jak na tělo, tak i na duši. Podporuje detoxikaci působením na dýchací a močový systém, v psychické rovině pak pomáhá zpracovat vše staré a vytvořit nové. Podporuje uvolněnou komunikaci, zmírňuje napětí a pozvedá náladu.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení: Směs 100% přírodních éterických olejů. Eucalyptus Citriodora Oil (éterický olej Eukalyptus citronovonný), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cypřiše stálezeleného), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarýnu lékařského), Mentha Piperita Oil (éterický olej z máty peprné), Linalool*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*. * z přírodních éterických olejů

Kontraindikace: Nepoužívat v těhotenství a při kojení, u dětí do dvou let, nepoužívat na oblast obličeje a krku u dětí do 10 let.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: