Masážní olej Isis 10 ml Nobilis Tilia Zvětšit

Druhý porodní olej Nobilis Tilia

N1915

Dostupnost: do týdne

Masážní olej pro druhou dobu porodní napomáhá děložním stahům a zmírňuje jejich bolestivost.

Více detailů

144,00 Kč

Více informací

Druhý porodní olej  Nobilis Tilia CPK BIO 10ml (Isis)

Masážní směs Isis, egyptské bohyně matky, podporuje a zesiluje kontrakce, což pozitivně ovlivňuje vlastní vypuzení miminka z dělohy. Směs proto aplikujte, až nastane ten správný okamžik, nejlépe po konzultaci s porodní asistentkou. Směs éterických olejů prohlubuje dýchání a okysličení organizmu, čímž zmírňuje bolest při kontrakcích. Obsažený éterický olej jasmínu je symbolem ženy a mateřství a kromě svých tonizačních účinků na svalstvo děložní sliznice napomáhá a posiluje vnímání ženskosti v tak jedinečném okamžiku života, jakým je porod. Koupí výrobku přispějete nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové.

Použití: Rodící ženě olejem masírujte ty části těla, které jsou prakticky dostupné podle polohy, ve které se žena právě nachází. Mohou to být ramena a šíje, obličej, oblast kolem klíčních kostí, oblast kosti křížové, bříško, chodidla, dlaně či zápěstí.

Složení: Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Směs éterických olejů, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Benzoate*. *-z přírodních éterických olejů

30 dalších produktů ve stejné kategorii: