Masážní olej na prsa Nobilis Tilia Zvětšit

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia

N1917

Dostupnost: do týdne

Protizánětlivý masážní olej na prsa při kojení pomáhá při retenci mléka a zmírňuje bolesti. Přírodní první pomoc při potížích s kojením.

Více detailů

164,00 Kč

Více informací

Masážní olej na prsa Nobilis Tilia CPK BIO 20ml (Moira)

Objeví-li se v prsech kojící ženy drobné bolestivé bulky, nejspíše se bude jednat o tzv. retenci mléka. Těsně před krmením je vhodné provést masáž bolestivého prsu. K tomuto účelu slouží masážní olej Moira, jehož název znamená v řecké mytologii sudička, dcera bohyně osudu. Směs éterických olejů působí protizánětlivě a tlumí bolest v místě retence. Koupí výrobku přispějete nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové.

Použití: Masážní olej rozetřete na prs, nikoliv však na bradavku, a dlaní a všemi prsty jemnými, ale pevnými krouživými pohyby postupujte od hrudníku k dvorci a bradavce, přičemž na každém místě prsu proveďte alespoň deset kroužků. Masážní směs s éterickými oleji nedoporučujeme používat dlouhodobě, aby miminko mělo možnost cítit přirozenou vůni matky a mateřského mléka.

Složení: Helianthus Annuus Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Směs éterických olejů, Limonene*, Linalool*. * - z přírodních éterických olejů

30 dalších produktů ve stejné kategorii: