Dětský olej První zoubek Saloos Zvětšit

Dětský olej První zoubek Saloos

MH379

Dostupnost: do týdne

Přírodní produkt k úlevě při bolesti prořezávajících se zoubcích.

Více detailů

89,00 Kč

Více informací

Dětská péče První zoubek Saloos CPK BIO (10ml balení)

Prořezávající se zoubky u kojenců a batolat umí někdy pěkně potrápit. Jak samotné děti, tak i jejich rodiče. Ulevte svému drobečkovi a namasírujte mu dásně speciálním přírodním olejíčkem První zoubek od Saloos.
Čistý přírodní produkt v BIO kvalitě pro úlevu od bolestivého prořezávání prvních zoubků. Základ tvoří mandlový a olivový olej (oba lisované za studena). Éterické oleje z levandule a heřmánku římského. Dětský olej První zoubek je ideální k masáži dásní při prořezávání prvních zoubků, které je u některých dětí velmi bolestivé a děti jsou neklidné. Ulevte svému malému broučku s bolestivými dásněmi a namasírujte je či vnější tváře olejem První zoubek. Masáž lze provádět několikrát děnně, podle potřeby. Olej lze použít také při bolestech v krku či uší. Olejíček má velmi příjemnou vůni. Díky svému čistě přírodnímu složení je vhodný pro miminka od 9. týdne.

Složení: oleje lisované za studena (mandlový, BIO sezamový, olivový), rozmarýnový extrakt, vitamín E, 100% esencilní oleje (levandule, heřmánek).