Dětský čaj pro zdraví a sílu Nobilis Tilia Zvětšit

Dětský čaj pro zdraví a sílu Nobilis Tilia

J011

Dostupnost: do týdne

Bylinná čajová směs pro podporu přirozené obranyschopnosti dětského organismu a pro dorbou náladu.

Více detailů

74,00 Kč

Více informací

Dětský čaj pro zdraví a sílu Nobilis Tilia (50g balení)


Pečlivě vybraná směs léčivých bylin z českých luk a zahrádnek pro podpořu přirozené obranyschopnosti dětského organizmu a celkovou pohodu. Čaj je bohatý na vitamíny, antioxidanty, třísloviny a další bioaktivní látky pomáhající udžret harmonii a fyzickou pohodu.

Jemné květy měsíčku lékařského, heřmánku a sedmikrásky se snoubí se sladkostí lípy a fenyklu. Plody šípku propůjčuji čaji krásnou červenou barvu a poskytují organizmu množství vitamínu C. Listy meduňky, jahodníku a ostružiníku dotváření jemnou lahodnout chuť čaje. 

Dětský čaj pro zdraví a sílu pomáhá při nachlazení, ulevuje při podrážděném krku a hltanu, podporuje odolnost proti škodlivým mikroorganizmům. Pomáhá udržovat normální trávení, látkovou výměnu a vylučování.

Pití čaje je ideální v období rekonvalescence, kdy pomáhá překonat stres a vypětí. Dodává potřebnou energii při únavě a vyčerpání. 

Čaj je vhodný pro děti od 9 měsíců stejně jako pro dospělé.

Použití: Půl rovné polévkové lžíce přelijte půl litrem vroucí vody, nechte v zakryté nádobě 15 až 20 minut odstát a sceďte. Podávejte dětem 1-2 krát denně.

Složení: šípek plod, rakytník plod, jahodník list, ostružiník list, heřmánek květ, meduňka nať, fenykl plod, lípa květ, sedmikráska květ, měsíček květ.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: