Vypínací maska alginátová Nobilis Tilia

Dostupnost: do týdne

Pleťová maska pro hloubkovou hydrataci s okamžitým účinkem pro mladistvý vzhled. Pro pleť normální až smíšenou, suchou, zralou i citlivou.

Více detailů

129,00 Kč

  • 30g
  • 180g

Více informací

Vypínací maska alginátová Nobilis Tilia CPK
(30g balení v sáčku a 180g balení v kelímku)

Okamžitý vypínací účinek pleťové masky s omlazujícími účinky. Kombinace kakaového prášku, alginátu z mořských řas a křemeliny pro hloubkovou hydrataci a vypnutí pleti. Mořské řasy použité v masce jsou původem z norského pobřeží, výborně zadržují vodu a obnovují vitalitu pleti a tonizují. Spolu s kakaem šetrně čistí pleť a zanechávají ji zářivou a sametově hebkou.

Použití: Maska se smíchá s voudou, případně s květovou vodou či pleťovou vodou pro zesílení účinku, tím vznikne příjemná chladivá hmota, která vůní i knozistencí připomíná čokoládový puding. Na obličeji maska postupně tuhne až do podoby pružného želé. Maska se nechává působit 15 až 20 minut. Celý proces práce s alginátovou maskou můžete shlédnout ve videu.

Složení: Diatomaceous Earth (přírodní hornina křemelina, absorbent), Sodium Alginate (alginát sodný z mořských řas), Calcium Sulphate (síran vápenatý, abrazivo), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát sodný, regulace pH), Theobroma Cacao Seed Powder (kakaový prášek, silný antioxidant).


7 dalších produktů ve stejné kategorii: