Dárkové krabičky pro malé dětičky

Dárkové krabičky od Naturmetiky
Narodilo se někomu vašemu blízkému miminko a přemýšlíte, co mu darovat? Mám pro vás tip. Dárkovou krabičku s produkty přírodní kosmetiky pro péči o malá miminka. Vybrala jsem ty nejlepší produkty přírodní péče pro malé děti tak, aby potěšily nejen miminko, ale i jeho maminku. Krásný dárek pro novopečenou maminku a její malé velké štěstí. 

Každý si láme hlavu nad tím, co darovat, když se narodí miminko. Snažila jsem se vám usnadnit práci a vybrala produkty za vás. Vy už jenom vyberete barvu balení a dáreček je hotov. 

Připravila jsem dvě verze krabiček - s kosmetikou Saloos a s kosmetikou Nobilis Tilia. 

Dárková krabička pro nejmenší s kosmetikou Saloos

Dárková krabička pro miminko od Naturmetiky
Dárková krabička obsahuje koupelový ole pro nejmenší. Konejšivá koupel s Jemným dětským koupelovým olejem s uklidňující levandulovou a heřmánkovou vůní příjemně zklidní děťátko před spánkem.
Po koupeli se skvěle hodí šlehané BIO bambucké máslo s měsíčkovým olejem pro jemnou, ale účinnou péči o pokožku malého děťátka. Jemná, nadýchaná struktura bambuckého másla se rozpouští při kontaktu s pokožkou a vytváří strukturu vhodnou pro rychlou dětskou masáž. Měsíčkový olej je známý pro své hojivé a pečující účinky na pokožku. 
Každé děťátko občas trápí prdíky. Je dobré mít po ruce vždy něco jemného, ale účinného. Od problémů s nadýmáním pomůže jemná masáž bříška ve směru hodinových ručiček s Dětským uvolňujícím olejem. Kromě jiného obsahuje účinný olej z černého kmínu (černuchy seté), která je proti problémům s nadýmáním ideální. 
Pro zklidnění miminka i maminky je ideální éterický olej z levandule v BIO kvalitě. Levandulový éterický olej je dobré mít vždy doma. Má mnoho použití.

Dárková krabička luxusní s výrobky Nobilis Tilia

Dárková krabička pro nejmenší luxusní od Naturmetiky
Krabička s produkty Nobilis Tilia obsahuje kompozici éterických olejů Dětská, která je ideální pro malá děťátka. Aby bylo možno olejíček hned používat, je v dárkovém balení také keramická destička pro aplikaci éterických olejů. Stačí éterický olej nakapat na destičku a nechat provonět prostor. 
Miminka milují doteky a pro ještě lepší zážitek je ideální masážní olej Růženka, který obsahuje éterický olej z růže.
V kosmetice malého děťátka nesmí chybět kvalitní hutný krém, který je vhodný i na opruzeniny. Je to mastný olivový krém Olinka, který pokožku chrání a regeneruje. Vhodný nejen na plenkovou oblast, ale i na celé tělo. Například na obličej při větrném či mrazivém počasí.
V sadě je také masážní olejíček na bříško Amálka, který pomáhá uvolnit od nadýmání a bolestí bříška.

Dárkové krabičky jsou vyplněny hedvábným papírem ve stejném barevném tónu jako je stuha, kterou je krabička převázána. Vybrat si můžete z růžové pro holčičky, modré pro chlapečky, neutrální fialové, tyrkysové či červené. Vyberte si barvu a dárek pro miminko máte vybraný! 

Zboží do krabiček je objednáváno vždy po vaší objednávce, aby byly produkty co nejčerstvější a měly co možná nejdelší expirační lhůtu. 

Zatím jsou dárkové krabičky dvě. Možná přibudou další. Jestli máte tip, jaké dárkové krabičky byste si přáli, ozvěte se, budu jenom ráda. Pokud byste chtěli jiné produkty, lze se domluvit. Kontaktovat mě můžete na info@naturmetika.cz