Pojďme se společně podívat na novinky v sortimentu pro děti od Nobilis Tilia pro podzim 2021. Čtyři nové, krásné produkty pro děti. Tři jsou určeny k mytí jemné dětské pokožky, jeden produkt je pro podporu zdraví.

Míša - dětský mycí olej na zadečky

Novinky dětské péče Nobilis Tilia podzimu 2021Slunečnicový olej s heřmánkovým éterickým olejem tvoří základ mycího oleje na dětské zadečky. Výhodou je praktický rozpračovač, díky kterému snadno nanesete na pokožku mycí olej a poté již jen vlhkou žínkou, ubrouskem či kapesníčkem omyjete. Pokud potřebujete přírodní alternativu vlhčených ubrousků, můžete mycí olej Míša použít v poměru jedna ku jedné s vodou, dát ho do malé lahvičky s rozprašovačem a použít. Stačí nastříkat a setřít suchým kapesníčkem a je hotovo.

Matylda - koupelová pěna pro malé i velké milovníky bublinek

Snad každé dítě miluje teplou koupel, pokud je plná bublinek, je těžké je z ní dostat ven. Dětská pěna do koupele Matylda vykouzlí voňavou pěnu pro uklidňující dětskou koupel. Pečlivě vybrané éterické oleje se postarají nejen o péči o pokožku, ale příjemně zklidní. Koupelová pěna voní po pomeranči, koriandru a meduňce. Přírodní složení koupelé pěny potěší zejména starostlivé maminky, které chtějí pro své děti jen to nejlepší.

Ríša - koupelový olej bez parfermace pro nejmenší děti

Pro péči o pokožku při koupeli u nejmenších dětí je ideální přírodní, bezparfémové složení. A to přesně nabízí koupelový olej Ríša, který neobsahuje éterické oleje. Základ tvoří sojový olej v bio kvalitě. Koupelový olej je vhodný pro děti od narození.

Emílek - jitrocelový sirup pro podporu zdraví dětí

Směs pečlivě vybraných bylin s převahou jitrocele pro lepší zažívání, proti  nachlazení a pro klidnější spánek. Sirup z jitrocele, dobromysli, tymiánu, lípového květu, heřmánku a mateřidoušky podpoří zdraví dětí nejen v sychravém podzimním období. Lahodný sirup dětem nejen pomůže udržet zdraví, ale i výborně chutná.