Pobyt na sluníčku bezpečně

Chcete trávit čas na sluníčku bezpečně a chránit svou pokožku proti UV záření a přitom nepoužívat konvenční kosmetiku na opalování s chemickými filtry? I Vám má přírodní kosmetika co nabídnout. 

Opalovací mléko SPF 30 Nobilis TiliaVyzkoušejte přírodní opalovací mléko s SPF 15 nebo SPF 30. I pro  nejmenší děti je přírodní opalovací mléko Josefínka se silou SPF 30. Všechna opalovací mléka české kosmetické firmy Nobilis Tilia fungují na základě přírodního minerálního filtru oxidu titaničitého. Pokožka je tak chráněna již po nanesení ochranného mléka. Pokožka je chráněnuá proti UVA i UVB a zároveň je o ni pečováno díky vitamínu E a D-panthenolu. Výhodou opalovacího mléka je jeho snadná roztíratelnost a voděodolnost. Jako všechny kosmetické prostředky na opalování je však důležité po nějaké době aplikaci zopakovat. 

Péče po opalování

Dětská opalovací kosmetika I přes kvalitní ochranu proti slunečnímu záření opalování pokožku namáhá a proto si zaslouží náležitou péči po slunění. Můžete využít pleťové mléko Karité, které poskytuje pokožce potřebnou hydrataci, zabraňuje vysoušení a podporuje regeneraci a přirozenou ochranu pokožky. 

Pleť obličeje je slunečním zářením neméně namáhána. Dopřejte ji zklidňující avokádovou masku, která obsahuje kromě avokádového oleje i intenzivně hydratující a pečující Aloe Vera. Maska pleť hydratuje, zklidňuje a urychluje regeneraci pleti. Při pravidelném používání dochází ke zmírnění šupinatění pleti a nepříjemnému pnutí. 

Skvělé regenerační schopnosti, které pokožka zejména po opalování velice ocení, má šípkový olej. Díky vysokému obsahu vitamínu C a jiným prospěšným látkám pomáhá proti oxidativnímu stresu a účinně regeneruje pokožku. Šípkový olej má i další pozitivní účinky, o kterých se můžete dočíst na blogu Naturmetiky.

Opálená pokožka bez UV záření

Pokud chcete mít pokožku políbenou sluncem aniž byste ji dlouze vystavovali UV záření, můžete vyzkoušet samoopalovací prostředky. Že jsou samoopalovací krémy a mléka plné potenciálně škodlivých látek? Ne všechny. Na trhu existují i přírodní samoopalovací krémy. Jeden takový přírodní "samoopalovák" nabízí Nobilis Tilia a příjemně voní po levanduli, majoránce a linaloovém dřevu. Více informací o samoopalovacím mléku najdete zde.

Na kompletní nabídku kosmetiky na opalování a péči po opalování naleznete zde