Dýňový BIO olej Nobilis Tilia

Bohatý zdroj organicky vázaného zinku, podporuje pružnost pokožky
Již se nevyrábí.

Více detailů

  • 100ml
  • 200ml
  • 500ml
  • 1000ml

Více informací

Dýňový olej BIO Nobilis Tilia - vyřazeno z výroby
(100ml a 500ml balení ve skle, 200ml a 1000ml balení v plastové lahvi)

Využití v péči o pokožku:
Olej se lisuje ze semen a má výrazné hojivé a zklidňující účinky. Je bohatým zdrojem organicky vázaného zinku, dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný pro vysušenou a ekzematickou pokožku, podporuje její ochranu, pružnost a hydrataci. Hodí se pro ošetření nehtů, stimuluje jejich růst a pomáhá jejich zpevnění. Je velice užitečný jako zábal na namáhané a poškozené vlasy, omezuje jejich vypadávání a regeneruje vlasovou pokožku.. 

Tip pro zdravou výživu: Má vysoký obsah polynenasycených tuků, obsahuje kyselinu olejovou a linolovou a je přírodním zdrojem organicky vázaného zinku. Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro tento účinek se doporučuje dávka nejméně 10 g kyseliny linolové denně. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem.

Použití: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Jako součást zdravé výživy užívejte několik lžiček denně.

Složení: Cucurbita pepo

Poznámka: BIO lisovaný za studena / jedlý jednodruhový

4 dalších produktů ve stejné kategorii: