Dýňový BIO olej Nobilis Tilia

Pro doručení do Vánoc objednávejte do neděle 13. 12. 2020. Objednávky po tomto datu budou vyřizovány od 4. 1. 2021.

Bohatý zdroj organicky vázaného zinku, podporuje pružnost pokožky
Již se nevyrábí.

Více detailů

  • 100ml
  • 200ml
  • 500ml
  • 1000ml

Více informací

Dýňový olej BIO Nobilis Tilia - vyřazeno z výroby
(100ml a 500ml balení ve skle, 200ml a 1000ml balení v plastové lahvi)

Využití v péči o pokožku:
Olej se lisuje ze semen a má výrazné hojivé a zklidňující účinky. Je bohatým zdrojem organicky vázaného zinku, dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný pro vysušenou a ekzematickou pokožku, podporuje její ochranu, pružnost a hydrataci. Hodí se pro ošetření nehtů, stimuluje jejich růst a pomáhá jejich zpevnění. Je velice užitečný jako zábal na namáhané a poškozené vlasy, omezuje jejich vypadávání a regeneruje vlasovou pokožku.. 

Tip pro zdravou výživu: Má vysoký obsah polynenasycených tuků, obsahuje kyselinu olejovou a linolovou a je přírodním zdrojem organicky vázaného zinku. Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro tento účinek se doporučuje dávka nejméně 10 g kyseliny linolové denně. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem.

Použití: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Jako součást zdravé výživy užívejte několik lžiček denně.

Složení: Cucurbita pepo

Poznámka: BIO lisovaný za studena / jedlý jednodruhový

4 dalších produktů ve stejné kategorii: