Libavka - 100% přírodní éterický olej Salus Zvětšit

Oregano - 100% přírodní éterický olej Salus

Dostupnost: do týdne

Původ: Východní Evropa

Latinský název: Origanum Vulgare

Více detailů

109,00 Kč

  • 5ml
  • 10ml

Více informací

100% přírodní éterický olej Salus Oregano - Origanum Vulgare

Hřejivě bylinná vůně s velice jemným mátovým nádechem až dřevitě kořenité aroma. Oregano neboli dobromysl, je vhodná pro udržení dobré mysli. Zlepšuje náladu, uvolňuje, zlepšuje koncentraci.
Má silné antiseptické a protizánětlivé účinky. Podporuje odkašlávání, zvyšuje vyměšování žluči.
Oregano umí uvolnit hladké svalstvo, pomáhá při nachlazení. Celkově harmonizuje organismus, povzbuzuje. Pomáhá snížit horečku, působí repelentně, má protiplísňové účinky.
Používá se na mastnou, problematickou, aknózní pleť. Do masážních přípravků se přidává pro své účinky na balovaé a ztuhlé svaly. Používá se v přípravcích pro ústní hygienu.
Při rýmě, nachlazení, bolestech hlavy, migrénách, stresu a úzkostech a pro zlepšení koncentrace a pro osvěžení mysli oregánový olej inhalujte, dejte pár kapek do difuzéru či aromalampy.
K masážím se používá na zlepšení hojení ran a zánětů, na mastnou, problematickou a aknózní pleť. Pomáhá zmirt bolesit kloubů při revmatismu a artritidě, snižuje svalové napětí a křeče.

Kontraindikace: Nepoužívat v těhotenství a u dětí do 6 let, při epilepsii. Obsahuje vysoký podíl tymolu a karvakrolu, což znamená, že silně dráždí pokožku, proto je vhodné ho používat jen v nízkých koncentracích. Ideálně provést test snášenlivosti před aplikací na větší plochy.

Objem: 5ml a 10ml balení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: