Dárek pro miminko luxusní

Dostupnost: skladem

Nelámejte si hlavu nad tím, jaký originální dárek pro novorozené miminko pořídit. Dárková krabička s kvalitní českou kosmetikou pro nejmenší udělá radost miminku i mamince. 
Stačí, když si vyberete barvu stuhy a výplně.

Více detailů

899,00 Kč

Více informací

Luxusní sada produktů pro miminko v dárkovém balení 

Dárková sada obsahuje produkty české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia.

Narodilo se někomu blízkému miminko a chcete darovat smysluplný dárek, který potěší nejen děťáko, ale i jeho maminku? Darujte kvalitní českou kosmetiku pro miminko, která usnadní a zpříjemní péči o miminko.

Nevíte, co vzít s sebou jako dárek, když se jdete poprvé podívat na právě narozené miminko? Vybrala jsem pro Vás to nejlepší pro malé miminko z přírodní kosmetiky české firmy Nobilis Tilia.

Sada obsahuje:
  • Keramickou destičku pro aplikaci éterických olejů
  • Směs éterických olejů Dětská 10 ml - kompozice éterických olejů určená pro uvolnění napětí, zlepšení nálady a zdravý spánek dětí, má čistící protizánětlivé účinky. Pro děti od 9. týdne.
  • Kojenecký olej na bříško Amálka 20 ml - zmírňuje dětské bolesti bříška, uvolňuje křeče a napomáhá vyprazdňování.
  • Dětský krém Olinka 50 ml - mastný olivový krém s pryskyřicí benzoe chrání pokožku před vlhkem, větrem a mrazem, regeneruje při vysušení, stejně tak chrání pokožku v plenkové oblasti proti opruzeninám.
  • Kojenecký olej Růženka 50 ml - přírodní olej pro péči o pokožku novorozence, vhodný zejména po náročném či předčasném porodu. Pro podporu navázání láskyplného spojení.

Můžete si vybrat barvu dárkového balení!

Celková cena produktů zakoupených jednotlivě je 959 Kč. Cena dárkového balíčku je 899 Kč. Dárkové balení je ZDARMA. Ušetříte a navíc nemusíte řešit balení. Hotový, krásný a užitečný dárek.

Zboží do krabičky je objednáno na základě vytvořené objednávky, aby bylo co "nejčerstvější" a mělo co možná nejdelší dobu použitelnosti. Poté je dárkově zabaleno a odesláno k Vám. 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: