Informace

Nové produkty

Aromaterapie

Aromaterapeutické produkty zahrnují éterické oleje, směsi éterických olejů, přírodní osvěžovače vzduchu a spreje. 

Aromaterapie Nachází se zde 73 produktů.

Podkategorie

 • Vzácné oleje v jojobě
  Vzácné éterické oleje v jojobovém oleji. Pro svou vzácnost mají vysokou cenu, proto jsou tyto éterické oleje v nosném jojobovém oleji, aby byly dostupnější.
 • Éterické oleje...
  Přírodní éterické oleje jednodruhové té nejlepší kvality. Jednodruhové éterické oleje využijete v aromaterapii, kdy od oleje žádáte konkrétní účinky. I jednodruhové oleje můžete použít ve směsích, které si sami vyrobíte. 
 • BIO éterické oleje...
  Jednodruhové přírodní éterické oleje v BIO kvalitě. To nejlepší pro aromaterapeutické léčení.
 • Směsi přírodních...
  Směsi jsou vonné kompozice složené z přírodních éterických olejů. Jsou to již hotové výrobky, které jsou určeny k přímému použití. Směsi si můžete vyrobit i sami z různých éterických olejů dle svých potřeb a preferencí. Přírodní éterické oleje naleztnete v kategorii Éterické oleje jednodruhové případně BIO éterické oleje jednodruhové.
 • Vonné rozprašovače
  Vonné rozprašovače či aromaspreje jsou alternativou pro rychlé a efektivní provonění prostor. Lze je nastříkat jen tak do prostoru a využít jejich rychlého rozptylu a aromaterapeutického účinku.
 • Vonné oleje
  Vonné oleje jsou aromatické směsi vhodné do aromalamp, difuzérů, k provonění prádla místo aviváže, do skříně při nakapání na keramickou destičku či kosmetický tampon apod. Nejsou vhodné k použití na pokožku.
na stránku
Zobrazuje se 1 - 12 z 73 položek
Zobrazuje se 1 - 12 z 73 položek